DİJİTALE YATIRIM YAPAN KAZANIYOR

Dijital pazarlama, işletmelerin ürün veya hizmet tanıtımı, hedef kitleye kolaylıkla ulaşma ve satış potansiyellerini artırmada öncelikli tercihi haline geldi.

COVID-19’un Yarattığı etkinin  doğrudan sonucu olarak iş modellerinin dijital olacak biçimde değiştiği gözlemlenmektedir. Türkiye’deki tüketicilerin yüzde 72’si doğru ürünü aldığından emin olmak için internette araştırma yapıyor . COVID-19 döneminde, çalışanların yüzde 23’ü evden daha sık çalışmak istediklerini belirtmektedir. Evden çalışma eğiliminin yükselmesiyle birlikte dijital pazarlama ihtiyacı artmakta ve işletmeler pazarlama etkinliklerini daha fazla dijital tarafa yönlendirmektedir.

Dijitale yatırım yapan kazanıyor!

Dijitalleşen dünyanın bize sunduğu fırsatları iyi değerlendirerek Pandemi döneminde rakiplerimizin önüne geçmek mümkün. Dijital pazarlama, perakende pazarlamaya göre çok düşük maliyete sahiptir. Yapılan faaliyetler, ürün veya hizmetinize uygun doğru kitleyi seçebilir ve bu doğrultuda markanızın/hizmetinizin reklam faaliyetlerini yürütebilirsiniz. Reklamlarınızı daha etkin bir şekilde kullanarak, daha kısa sürede etkili ve daha hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Dijital Dünyada satışlarınızı artırmak için bize ulaşın: Perfection Yazılım

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir