FENOMENLERİN FOTOĞRAF DÜZENLEME UYGULAMALARI

Fenomenler en güzel manzara fotoğraflarını, mekanlara derinlik katan kareleri ve portreleri çekebilmek için birçok uygulama kullanmaktadır. Sıra dışı efektler ve özel filtreleri ile fenomenlerin favorisi fotoğraf düzenleme uygulamaları:

  • STORYCHIC

Profesyonel minimal, vintage, cool story tasarımları yapabileceğiniz uygulama içeriğinde kategoriler halinde çeşitli ücretli ve ücretsiz taslaklar var. İstediğiniz taslakları favorilerinize ekleyip daha sonra kullanabilir veya hızlı bir şekilde anlık görsel, video, yazı fontları düzenlemeleri yaparak kaydedip paylaşabilirsiniz.

  • MAKEUPPLUS

MakeupPlus, fotoğraflarınızda yüzünüzle ilgili makyaj uygulamaları veya düzenlemeler yaparak daha canlı, net ve pürüzsüz görünüm sağlamanıza yardımcı oluyor. Ten renginizi ayarlama, saç rengi değiştirme, ruj sürme, allık sürme, fondöten, yüze kontür işlemi, kirpik ekleme, dudak ve göz büyütme, yüz küçültme ve daha fazlası birçok işlemi saniyeler içinde, miktarını ve rengini istediğiniz şekilde ayarlayarak fotoğraflarınızda doğal ve pürüzsüz görünüm sağlayan mükemmel bir uygulama.

  • SNAPSEED

IOS ve Android tabanlı telefonlarda ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Snapseed, fotoğraflarınız üzerinde oynama yapmak için kullanabileceğiniz en kolay, en kapsamlı ve en popüler programdır.

  • LIGHTROOM

Yerli ve yabancı birçok fenomen ve ünlü kişilerin kullandığı popüler uygulamaların başında geliyor. Ücretsiz indirilebilen ama çoğu özellikleri ücretsiz olarak kullanılamayan bir programdır. Fenomenlerin fotoğraf düzenlemek için en çok kullandığı uygulamalardan biridir. Bu uygulama ile, fotoğraflarınızı kolayca profesyonelleştirebilirsiniz.

  • HUJI CAM

Vintage fotoğraflar elde etmek isteyenlerin tercihi Huji Cam. Vintage havasını ve yansımalarını seviyorsanız, bu uygulamayı kesinlikle denemelisiniz. Çekilen fotoğraflarınıza ortamın renk tonu ve ışığına göre efektler vererek havalı fotoğraflar elde etmek mümkün.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir