FIFA 18 neden oynanmalı ?

FIFA 18 şuana kadar ki en iyi diyebilirim, hem menajerlik bakımından hem Alex Hunter yönetme bakımından. Menajerlikdeki avantajları ; bir futbolcu alacaksınız oyuncuyu transfer markete koyuyorsunuz sonra görüşme yap ile kulübün menajeri ile görüşmeler yapıyorsunuz.

FIFA 18 Transfer süreci:

Kulüp ile anlaşma

Oyuncu ile anlaşma

Oyuncuyu 5 milyon değeri var ise siz 1 milyon verirseniz menajer delirip size hayır diyor başka teklif de sundurma imkanı vermeden ayrılıyor. Yarısına veya yarısından biraz daha fazla vermenizi öneririm, oyuncunun bonservisi ile ödeyip direk oyuncu ile de görüşmeye başlayabilirsiniz. Oyuncu ile görüşmeler de oynadığı maç kadar prim veya imza parası bile atabilir. Alex Hunter(burdan sonrası spoiler içerir)modunda eski takımımızdan ayrılıp L.A Galaxy e gidiyoruz amerikada Alexin üvey kız kardeşi ile arası düzeliyor hatta maçına gidip izliyorsunuz. Sizde kız kardeşini yönetip amerika milli takımını kurtarıyorsunuz. Sonra avrupanın 4 takımına gitme şansınız oluyor. Sonra sakatlık geçiriyor Alex sonra bizim önceden gıcık sonra baş kankamızı yönetme şansı veriyor. Baya anlattım gerisini oynamanızı tavsiye ediyorum.

Kendinizi geliştirmek için beceri oyunlarından futbolunuzu geliştirebilirsiniz. Oyuna internete bağlamanızı tavsiye ederim kazanacağınız FIFA coinsler ile menajerlik için kullanabilir yada FIFA ultimate ligi için harcamalar yapabilirsiniz.
Ben FIFA ve PES’i karşılaştırmak istemiyorum bana göre Marvel ve DC gibi biri olmadan diğerinin anlamı pek olmuyor. Fakat PES 2013’den sonra PES FIFA’ya özenmeye başladı bu sebepten dolayı PES oynayan kişi sayısı düşmeye başladı mekaniklerini FIFA ya benzettiği için çoğu PES hayranı hala PES 2013 oynuyor. FIFA ne zaman internet kafeler de veya arkadaş arasında “GEL FIFA ATALIM” denmeye başlarsa PES tarihe gömülmüş olur. Ben bile FIFA yı 2005’den beri(Play station 2) oynayan birisi olarak bazen ağzımdan “GEL PES ATALIM” lafı malesef çıkıyor. FIFA nın Türkiye’de satışının daha yüksek olmasının en büyük avantajı SÜPER LİG!

Benzer haberler için Perfection Idea‘yı takip edin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir