MOBİL PAZARLAMA TÜRLERİ İLE BAŞARIYA ULAŞIN!

Doğru pazarlama türlerini öğrenerek ve öğrendiklerinizi uygulayarak hedeflediğiniz başarıya ulaşabilmek mümkün! Sadece sizi başarıya götürecek yöntemleri belirlemelisiniz.

Günümüzde hayatımızın büyük bölümünü kaplayan cep telefonlarımızla istediğimiz anda tek tıkla ulaşamayacağımız şey yoktur. Zaman ve mekandan bağımsız, her şekilde iletişimi sağlayarak son dakika haberlerinden, yeni ürünlerden, indirimlerden, bize sunulan birçok fırsatlardan yararlanmaktayız.

Sizde hedef kitlenizin görsel hafızalarında kalıcı olmak ve başarılı olmak istiyorsanız, Markanızı / Hizmetlerinizi mobil pazarlama türlerini öğrenmeye başlayarak sağlayabilirsiniz.

  • MOBİL UYGULAMA İÇİ REKLAMLAR

Akıllı telefonlarda bulunan uygulamaların reklam alanlarını kiralayarak ürünlerinizi/hizmetlerinizi etkin şekilde gösterebilirsiniz.

  • OYUN İÇİ REKLAMLAR

Mobil reklam ve pazarlama kampanyanızda hedef kitlenizin yer aldığı mobil oyunlara hedeflemeler yaparak potansiyel kullanıcılara ulaşabilirsiniz.

  • SMS VE MMS

Uzun yıllardır tercih edilen pazarlama yöntemlerinden biridir. Müşterilerinize doğrudan ulaşabilir, kampanyalarınızdan veya markanızın yeniliklerinden haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.

  • KONUMA BAĞLI PAZARLAMA

Müşterilerinizin konumuna bağlı olarak mobil cihazlarına gönderilen reklam sistemidir.

  • QR KOD REKLAMLARI

Billboard, video ve afişlerde kullanılan Qr kod sistemi, akıllı telefonlarla taratılarak kampanya sayfasına ulaşmayı sağlar.

  • ARAMA AĞI REKLAMLARI

Google arama ağında yapılan sorgularda internet sitenizin arama sonuçlarında gösterilmesini sağlar.

Bu reklamlar online reklamcılığın en popüler kanallarından birisidir.

  • E-MAIL

Web sitenize veya uygulamanıza daha önceden kayıt olmuş, E-mail adresini bırakmış kişilere kolayca ulaşmanızı sağlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir