PUBG, CS:GO’yu tahtından indirdi

CS GO nun en büyük sıkıntısından biri hilelerdi, 3 oyundan 2 si hileydi. PUBG de de hile var yok değil ama gereği hemen yapılıyor hile kullanan kişiler hemen ban yiyor Bu arada PUBG daha BETA sürecinde yani oyun daha aktif değil. ve steamde en çok oynanılan oyun. 3 MİLYON kişi oynamış.

PUBG ve Cs Go karşılaştırması:

CS GO 5 v 5 takımın 16 round kazanması gerekir.

PUBG de 100 kişi hayatta kalıp 1. Olmak için uğraşır.

Cs de rank sistemi mevcut profesyonel oyuncu ile amatör gelme düşük tabi Profesyonel oyuncu amatör arkadaşına denk gelebilir.

PUBG de rank sistrmi malesef yok bu yüzden profesyonel oyuncular ile karşılaşma olasılığınız çok yüksek.

PUBG 70 TL CS:GO 24 TL.

Cs de tek başınıza iyi bir yere gelmek cidden çok zor ne kadar iyi olursanız olun takım trol ise rank atlamanız imkansız hale geliyor.(Her oyuncu için geçerli değil.)

PUBG de solo 1. Olma ihtimaliniz daha yüksek çünkü siz iyi bir oyuncu iseniz 1. Olma ihtimaliniz o kadar yüksek oluyor.

Bana göre CS nin en büyük 2. Sorunu bana göre çocuklar, çünkü sizi dinlemiyor ve algıları biraz daha düşük PUBG CS GO ya göre oynaması zor olduğu için PUBG yi tercih etmiyorlar etseler bile oyunda takım oynamak zorunluluğu olmadığı için dinlemek zorunda değilsiniz.CS GO da 40 kişi vurulup yenilebilirsiniz. PUBG de 1 kişi vurup 1. Olabilirsiniz, fakat oyunun eksiklerinden birisi araç sürüşü 15 kişi vurup aracınız buga girince ölebilirsiniz.

Bana göre PUBG biraz daha özgürlükçü ve takımlaşmayı önlediği için bu kadar tutuldu fakat H1Z1 ve da çok benziyor ama PUBG neden bu kadar tutuldu?Oyun H1Z1 ve PUBG arasında dağlar kadar fark olduğunu söyleyebilirim, H1Z1’de araba son sürat giderken inebilirsiniz, PUBG de ölmeolasılığınız mevcut. Grafik açısından PUBG ve oynanılış açısından PUBG daha zor olduğu için ben onu tercih ediyorum ana silah daha zor bulunuyor. Silaha takılan 2x 4x 8x 15x vb. dürbünler H1Z1 de yok. Aslında bir resim herşeyi anlatıyor.

Benzer haberler için Perfection Idea‘yı takip edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir